NÁMĚSTEK PRO HOSPODÁŘSKO–TECHNICKÉ PROVOZY (HTP)

Náměstek pro HTP navrhuje koncepce rozvoje technické oblasti a předkládá návrhy na investiční požadavky oddělení v rámci obnovy stávajícího vybavení, odpovídá za koordinaci a přímé řízení technického oddělení, oddělení správy majetku a investic, stravovacího provozu, prádelenského provozu, oddělení úklidu, skladu zásobování a dále technika BOZP a PO, bezpečnostního manažera, energetika, odpadového hospodáře a ekologa.

Útvar náměstka pro HTP zajišťuje servis nemocnice v oblastech investiční výstavby, rekonstrukce, modernizace, správy a údržba budov a zařízení. Vytváří nezbytné logistické podmínky pro plynulý chod technických provozů a řídí efektivitu jejich činností, včetně optimalizace nákladů.

Ikona megafonu
Ostatní profese Technickohospodářští pracovníci
NÁMĚSTEK PRO HOSPODÁŘSKO–TECHNICKÉ PROVOZY (HTP)
Region: Šumperk

Hlavní činnosti útvaru náměstka pro HTP:

• zpracování návrhu investičního plánu;
  • realizace stavebních akcí dle schváleného projektové dokumentace;
  • zajištění zásobování vody, elektrické energie, zemního plynu a náhradních zdrojů;
  • odpadové hospodářství;
  • zajištění bezpečného provozu vyhrazených technických zařízení a technologií;
  • evidence, servis, opravy, revize majetku a technologií + realizace plánu údržby a oprav;
  • organizace poptávkových řízení na nákupy v NŠ;
  • komunikace s orgány státní správy a samosprávy v rámci stavebních a technologických investic;
  • kontrolní činnost se zaměřením na kvalitu zajišťovaných služeb;
  • zpracování a aktualizace krizového a traumatologického plánu;
  • agenda dotací a fondů EU, norských fondů, IROP a ostatních dotačních titulů.

Co požadujeme:

• VŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru;
  • praxe v oboru či na obdobné pozici min. 5 let;
  • zkušenosti s vedením týmu lidí;
  • právní povědomí o problematice v rámci náplně práce;
  • orientace v oblasti veřejných zakázek a dotačních programů;
  • odpovídající úroveň práce na PC – MS Excel, Word, Outlook + prezentační dovednosti;
  • řídící, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, pohotovost, vysoké pracovní nasazení, ochota pracovat s lidmi, reprezentativní vystupování.

Co nabízíme:

• pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • seberealizaci a odpovědnou pracovní pozici s podporou profesního vzdělávání;
  • zajímavé finanční ohodnocení, příjemné prostředí a vstřícný kolektiv;
  • osobní automobil + široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT„.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:

• strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
  • motivační dopis.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení:

Pokud obratem neobdržíte potvrzení o přijetí Vaší žádosti, pak žádost z Vaší strany nebyla správně

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: personalni@nemocnicesumperk.cz
po telefonu: +420 583 334 562