lustrační obrázek pro kategorii Administrativa

ENERGETIK

Ikona megafonu
Ostatní profese
ENERGETIK
Region: Šumperk

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně v oboru energetika, energetická zařízení, elektrotechnika se zaměřením na ekonomiku, hospodářství, management), v případně prokazatelné 5-ti leté aktivní praxe v rámci krizového řízení možno ÚSO vzdělání s maturitou;
  • znalost zákona o krizovém řízení, zákona o integrovaném záchranném systému;
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič;
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vás čeká:

  • zajištění a provádění provozu a údržby energetických sítí, včetně dozoru nad energetickými zařízeními;
  • zpracování instrukcí pro provoz a údržbu energetických sítí;
  • vyhodnocování provozuschopnosti a efektivnosti energetického hospodářství.

Co nabízíme:

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • seberealizaci a možnost profesního růstu;
  • plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT„.

K žádosti je třeba doložit:

  • strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
  • motivační dopis.

      TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

      Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení:

      Pokud obratem neobdržíte potvrzení o přijetí Vaší žádosti, pak žádost z Vaší strany nebyla správně vyplněna (sledujte hlášení o případných chybách nad ikonou ODESLAT!).

      Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

      Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
      Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
      Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
      Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

      Podcasty

      Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

      Zaujali jsme Vás?
      Tak nás neváhejte kontaktovat!

      Rádi se s Vámi setkáme!

      V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
      e-mailem: personalni@nemocnicesumperk.cz
      po telefonu: +420 583 334 562