Lékař/ka pro neurologické oddělení

Ikona lékaře
Lékaři Neurologické
Lékař/ka pro neurologické oddělení
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Region: Šumperk

V čem naše oddělení vyniká:

• spolupracující sehraný kolektiv se vstřícným přístupem
  • podpora specializačního vzdělávání a odborných kurzů s plnou podporou vedení nemocnice s možností plné úhrady vzdělávání
  • sledování nejnovějších trendů v oblasti neurologie a jejich včasné zavádění do praxe
  • perspektiva užší specializace v rámci oboru, moderní přístrojové vybavení (EEG, EMG, EP, neurosonografie, bolesti hlavy včetně biologické léčby migrény…)
  • akreditované pracoviště s možnost rychlého se zapojení do práce na ambulantní i lůžkové části oddělení a poznání širokého spektra neurologických onemocnění
  • prezentace oddělení na veřejných akcích, na seminářích nemocnice
  • konstruktivní mezioborová spolupráce v rámci nemocnice i s vyššími pracovišti (především Neurochirurgická a Neurologická klinika FN Olomouc, Infekční oddělení Slezské nemocnice v Opavě)

Náplň práce:

• preventivní, diagnostická a léčebná péče.

Co od Vás požadujeme:

• ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství (odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění);
  • specializovaná způsobilost v uvedeném oboru předností;
  • praxe v oboru vítána;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání;
  • vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:

• plný pracovní úvazek (možno i zkrácený dle dohody), odpovídající mzdové ohodnocení formou tarifu a dalších složek mzdy + motivační systém odměn a individuální ohodnocení pracovní výkonnosti;
  • příplatky nad rámec zákoníku práce a nepeněžní benefity společnosti.

Co Vám nabízíme:

• plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení.
  • další významné pracovní benefity.

Přihlásit se můžete zde prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: renata.vaverkova@nemocnicesumperk.cz
po telefonu: +420 607 925 724