Lékař/ka pro interní oddělení

Lékař/ka pro interní oddělení
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

V čem naše oddělení vyniká:

• spád 150.000 obyvatel s neselektivními příjmy čili široký záběr zajímavých případů, které na vyšším pracovišti (fakulní nemocnice se selektovanými příjmy dle specializací) nebo malým nemocnicích vzhledem k malém spádu, není šanci vidět. Vysoký průchod=rychlá ´learning curve´=rychlá zkušenost=jistota při práci s komplexními pacienty v jakékoliv budoucí specializaci… ideální nemocnice ve smyslu spádu, spektra případů pro začínajícího lékaře.
  • oddělení disponující velmi slušným diagnostickým komplementem, jak radiologickým (CT, MRI), tak ultrazvukovým s diagnostikou samotnými kliniky (echokardiografie, POCT- point of care ultrasound u akutních případ, atd.)
  • dobrá spolupráce s ostatními obory, jak na úrovni urgentního příjmu, tak v rámci jednotlivých oddělení
  • jednotná ARIP/JIP s velmi dobrou spolupráci s kolegy z ARO v rámci intenzivní péče o interní pacienty
  • velmi otevřený vztah vedení oddělení (primář, zástupce primáře) a mladých kolegů, dobrý ´team spirit´
  • podpora vzdělávání ve smyslu podpory časného absolvování nezbytných stáží a samotných zkoušek (kmen, atestace) s možností výběru nespočtu specializací.
  • dobrá strategie vedení nemocnice s investicí do lidského potenciálu především
  • v neposlední řadě město Šumperk funkční okresní město s veškerým zázemím pro mladé lékaře s rodinou či bez rodiny, dobré spojení s okolním světem, krásná příroda/hory/turistika v okolí.

Náplň práce:

• preventivní, diagnostická a léčebná péče.

Co od Vás požadujeme:

• ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství (odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění);
  • specializovaná způsobilost v uvedeném oboru předností;
  • praxe v oboru vítána;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání;
  • vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:

• plný pracovní úvazek (možno i zkrácený dle dohody), odpovídající mzdové ohodnocení formou tarifu a dalších složek mzdy + motivační systém odměn a individuální ohodnocení pracovní výkonnosti;
  • příplatky nad rámec zákoníku práce a nepeněžní benefity společnosti.

Co Vám nabízíme:

• plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení.
  • další významné pracovní benefity.

Přihlášky je možné zaslat zde prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: renata.vaverkova@nemocnicesumperk.cz
po telefonu: +420 607 925 724