Lékař/ka pro dětské oddělení (L2/L3)

Ikona lékaře
Lékaři Dětské
Region: Šumperk

V čem naše oddělení vyniká:

  • zajišťujeme lékařskou a ošetřovatelskou péči při stanovení diagnóz, léčebných i diagnostických výkonech; hospitalizovány jsou zde také děti po operačních výkonech;
  • na oddělení byl zaveden a s úspěchem pokračuje Projekt herní terapie, ke snadnější přípravě dětí k diagnostickým i terapeutickým výkonům nám dopomáhá loutka „panenka Cecilka“, ale i album s tematickými fotografiemi;
  • spolupracujeme s nadací Zdravotní klaun;
  • zapojili jsme se také do akce Život v kufříku, kdy nadace věnuje novorozencům určeným k adopci kufřík s jeho první hračkou, svetříkem či čepičkou; sestřičky pořizují první fotografie dítěte, vepisují do vzpomínkové knihy první chvíle jeho života, píší mu věnování;
  • novorozenecký úsek dětského oddělení poskytuje komplexní péči především o fyziologické novorozence s možností intenzivní péče, o patologického novorozence s poruchou životních funkcí a o nezralé novorozence od 34. gestačního týdne;
  • oddělení novorozenecké JIP je vybaveno přístroji k podpoře dýchání a monitorování životních funkcí, k zajištění novorozence po porodu dále slouží vyhřívací lůžko, čtyři inkubátory a fototerapie;
  • ambulance zajišťují diagnózu i léčbu některých onemocnění srdce, ledvin i hormonálních poruch, také zajišťují sledování vývoje předčasně narozených dětí i dětských diabetiků.

Náplň práce:

  • preventivní, diagnostická a léčebná péče.

Co od Vás požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství (odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění);
  • specializovaná způsobilost v oboru pediatrie (případně po kmeni);
  • praxe v oboru vítána;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání;
  • vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme:

  • zázemí akreditovaného pracoviště pro vzdělávání lékařů v základním kmeni a vlastním specializovaném výcviku;
  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • odpovídající mzdové ohodnocení formou tarifu a dalších složek mzdy;
  • motivační systém odměn a individuální ohodnocení pracovní výkonnosti;
  • příplatky nad rámec zákoníku práce a nepeněžní benefity společnosti;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • další významné pracovní benefity.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“ nebo nás neváhejte kontaktovat: personalni@nemocnicesumperk.cz.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení:

Pokud obratem neobdržíte potvrzení o přijetí Vaší žádosti, pak žádost z Vaší strany nebyla správně vyplněna (sledujte hlášení o případných chybách nad ikonou ODESLAT!).

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: personalni@nemocnicesumperk.cz
po telefonu: +420 583 334 562