Fyzioterapeut – rehabilitace ambulantní část

Hledat
Nelékařský zdravotnický personál Fyzioterapeut
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Rádi bychom přivítali nové kolegy, fyzioterapeuty, do našeho přátelského a perspektivního kolektivu pracovníků.

Naše pracoviště je vybaveno nejmodernějšími zařízeními pro elektroléčbu, magnetoterapii a vodoléčbu, včetně vysokovýkonného laseru, zařízení Alter G a rozvíjející se robotické rehabilitace.

Nové kolegy podporujeme nejen v jejich specializačním zdělávání, ale také v absolvování odborných kurzů, abychom byli vždy v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti fyzioterapie a mohli je co nejdříve aplikovat v praxi. Tím pomáháme našim pacientům efektivně a rychle se vrátit do běžného života.

Spolupracujeme také na mimořádném projektu nazvaném Pacientská cesta, který je unikátním ortopedickým projektem v celé ČR zaměřeným na pacienty po TEP nosných kloubů.

U nás získáte široké spektrum zkušeností v oblasti práce fyzioterapeuta, a to jak na ambulantní rehabilitaci, tak i na lůžkových odděleních nemocnice, kde se setkáte s různými diagnózami napříč obory – od pooperačních a poúrazové stavy přes ortopedické diagnózy a neurologická onemocnění až po gynekologická a urologická onemocnění a léčbu hlasivek a dýchacích cest.

Oddělení rehabilitace (ambulantní část) se také aktivně prezentuje na veřejných akcích a podílí se na výuce v rámci Akreditovaného kvalifikačního kurzu sanitář, sympóziích a odborných seminářích.

Náplň práce:

  • specifické činnosti v rámci preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační a paliativní péče v oboru aplikovaná fyzioterapie;
  • na základě indikace lékaře, či vlastních vyšetření, provádí optimální varianty a kombinace fyzioterapeutických postupů tak, aby bylo dosaženo cíle požadovaného
    lékařem.

Co od Vás požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
  • specializovaná způsobilost v oboru fyzioterapeut výhodou;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme:

  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení;
  • další významné pracovní benefity.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

K žádosti je třeba doložit:

  • profesní životopis;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Poslechněte si epizodu z našeho podcastu DALŠÍ PROSÍM s MUDr. Jitkou Krejčí, primářkou ambulantní části rehabilitačního oddělení.

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení:

Pokud obratem neobdržíte potvrzení o přijetí Vaší žádosti, pak žádost z Vaší strany nebyla správně vyplněna (sledujte hlášení o případných chybách nad ikonou ODESLAT!).

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 5MB
Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: personalni@nemocnicesumperk.cz
po telefonu: +420 583 334 562