Manažer gastro provozu

Ikona kalkulačky
Administrativa Ostatní profese
Region: Šumperk

I v gastronomii je třeba držet krok!

Máš ambici řídit rozvoj a modernizaci gastro provozu, realizovat nové trendy a poznatky
v gastronomii a držet s námi maximální kvalitu?

Pak je nově otevřená pracovní pozice tou pravou výzvou pro Tebe!

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání v potravinářském/gastronomickém směru výhodou, případně ÚSO/SŠ s maturitou ekonomického směru;
  • praxi na obdobné pracovní pozici ve středně velkém gastro provozu výhodou;
  • znalosti HACCP, hygienických norem a standardů stravovacího provozu;
  • zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců;
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost, aktivní a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů, orientace na výsledek, schopnost flexibilního řešení krizových situací s návrhy na zlepšení do budoucna, schopnost motivovat tým k novým úkolům a ke spolupráci;
  • řidičské oprávnění sk. B;
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

    Co Vás čeká:

    • vedení skvělého týmu zaměstnanců gastro provozu nemocnice;
    • zajištění bezproblémového chodu gastro provozu;
    • spolurozhodování o technologickém rozvoji a modernizaci gastro provozu;
    • realizace nových trendů a poznatků v oblasti stravování;
    • rozšiřování nabídky a služeb pro pacienty, klienty, návštěvníky a zaměstnance nemocnice;
    • zajišťování kultury a kvality stravování v jídelně zaměstnanců a v ostatních přidružených službách a provozech;
    • realizace a spolupráce při zajištění externích akcí;
    • organizace objednávek, zásobování, výroby, kontrolní činnost, inventarizace;
    • spolupráce s dodavateli potravin i strojního vybavení;
    • tvorba a aplikace dokumentace a předpisů v rámci stravovacího provozu;
    • spolupráce v rámci ekonomiky gastro provozu a poskytovaných služeb, správa marží
    • a cenotvorby ve svěřené kategorii.

    Co Vám nabízíme:

    • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
    • seberealizaci a odpovědnou pracovní pozici s podporou profesního vzdělávání;
    • plný pracovní úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením, podíl na výkonnosti a stálou pracovní dobu;

    Přílohy k žádosti o zařazení do výběrového řízení pomohou v prvním kole řízení:

    • strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
    • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
    • motivační dopis.

    Pokud obratem neobdržíte potvrzení přijetí Vaší žádosti, žádost z Vaší strany nebyla správně vyplněna. Sledujte hlášení o případných chybách nad ikonou ODESLAT!

    Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

    Níže přidejte potřebné přílohy (např. životopis, motivační dopis, diplom atd.)
    Pokud potřebujete zaslat více příloh, označte vybrané a přidejte je všechny najednou.
    Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png | Max: 2MB
    Nemocnice Šumperk a.s., IČO 47682795, se sídlem Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk, informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů zde.

    Podcasty

    Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk

    Zaujali jsme Vás?
    Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

    Rádi se s Vámi setkáme!

    V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
    e-mailem: renata.vaverkova@nemocnicesumperk.cz
    po telefonu: +420 607 925 724